Zapewne chcesz podnieść posiadane kompetencje

Informacje

Dodany: 2018-08-07
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu
art

Zapisz się na szkolenia SEP i zdobądź lepsze kompetencje

Zapewne chcesz podnieść posiadane kompetencje zawodowe na następny pułap. Nabądź uprawnienia SEP dzięki naszym fachowym kursom. Organizujemy je dla elektroenergetyków specjalizujących się w grupie G1 elektrycznej, G2 cieplnej i w kategorii G3 gazowej. Możesz więc uzyskać dużą wiedzę w dziedzinie urządzeń do elektrycznych, doszkolić się z działania dmuchaw, kotłów parowych oraz wodnych a także wymienników ciepła, czy też z instalacji i turbin gazowych. Uprawnienia SEP sprawią, że będziesz mógł dozorować tego typu sprzęty w swojej pracy.

Korzyści jest więc cała masa. Nie wiesz tylko, jak wyglądają nasze wysokiej jakości szkolenia SEP? Po pierwsze błyskawicznie, gdyż musisz poświęcić na nie tylko cztery godziny zegarowe. Nie oznacza to jednakże, iż wiedza przekazywana jest byle jak. Prowadzeniem tych swego rodzaju lekcji zajmują się bowiem trenerzy z ogromnym doświadczeniem, którzy w przejrzysty sposób tłumaczą wszystkie tematy, posiłkując się przy tym interesującymi slajdami. Ustny egzamin odbywa się bezpośrednio po szkoleniu. Nie martw się jednak, iż jest to zbyt szybko. Kursy SEP analizują wszystkie tematy, które mogą się na nim pojawić, a w ramach utrwalenia wiedzy pomocne będą otrzymane od nauczyciela materiały. Nie będziesz się przez to za bardzo stresował. A jak ustny egzamin będziesz już miał za sobą, nie czekaj. Ureguluj od razu koszty, a uprawnienia SEP odbierzesz w ciągu 24 godzin. Jeżeli chodzi o pozostałe formalne kwestie, miej na uwadze jedynie, żeby zabrać ze sobą dowód osobisty albo inny dokument potwierdzający twoją tożsamość.

Czemu należy zapisywać się na kursy SEP? Przede wszystkim dlatego, że stajesz się dzięki nim bardziej zaufany dla odbiorcy świadczeń i przyszłych pracodawców. Masz poświadczenie swojej wiedzy i umiejętności na papierze. Poza tym poświęcasz tylko jeden dzień, żeby zdobyć SEP uprawnienia. Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich, które je oferuje, rozmieściło ponad dwadzieścia punktów w całej Polsce, w miastach takich jak Warszawa, Zielona Góra, Bydgoszcz, Opole czy Olsztyn. Przemyśl także możliwość skorzystania z oferty prywatnej. Nasza kadra ekspertów jest w stanie dotrzeć do twojego biura lub innego wyznaczonego lokalu i zorganizować zamknięte szkolenia SEP. Stowarzyszenie z chęcią dopasowuje uprawnienia elektryczne się do wymagań swoich klientów, przez co zdobyło już ich szerokie grono. I ty stań się profesjonalnie przeszkolonym elektroenergetykiem.

Z tego miejsca dowiesz się więcej: